Podróżowanie

Wodny świat

30 listopad , 2017  

Wodne szaleństwo to najlepszy pomysł na udane wakacje, gwarantuje rozrywkę i wiele emocji dla wszystkich członków rodziny. Dla miłośników wody, wypoczynku i udanej zabawy polecam wakacje w Aquaparku. Piękne plaże, tropikalna roślinność, liczne restauracje i kawiarnie, a to wszystko w centrum wielkiej wodnej krainy. Najlepsze i najnowocześniejsze parki wodne wypełnione są niesamowitymi atrakcjami wodnymi.

To idealne miejsce do spędzenia cudownej zabawy w gronie najbliższych. Tutaj nawet dorośli poczują się bardzo młodzi. Wodne atrakcje w postaci najdłuższych i najbardziej zakręconych zjeżdżalni i rynien. Baseny o różnych wielkościach i głębokościach.

Rwące rzeki, tunele, pływanie na pontonach, a nawet sztuczne fale z możliwością surfowania. Wiele wydzielonych miejsc specjalnie dla dzieci z wodnymi placami zabaw, płytkimi brodzikami z ciepła wodą. Strefy relaksu z wodą solankową, basenem termalnym, kąpiele aromatyczne oraz hydromasaże. Parki wodne cieszą się ogromnym zainteresowaniem szkoda tylko, że jest ich tak mało nad polskim morzem.

www.1809.pl


Comments are closed.