Architektura

Jak ustrzec się nieuczciwych deweloperów?

26 Mar , 2014  

Decydując się na zakup mieszkania, podejmujemy jedną z najważniejszych decyzji, która będzie rzutować zarówno na życie nasze, jak i całej rodziny. Dlatego tak ważne jest, aby chcąc skorzystać w tym procesie z usług deweloperskich, mieć świadomość, czym powinien charakteryzować się porządny i godny zaufania inwestor.

medykamenty.com.pl

Przede wszystkim istotną rolę może odegrać przynależność do branżowych związków czy odpowiednie certyfikaty wystawiane między innymi przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa. Ponadto równie ważna jest dotychczasowa działalność dewelopera, obejmująca staż prosperowania firmy, ilość ukończonych projektów oraz zadowolenie klientów. Chcąc podjąć współpracę z inwestorem, warto także zapoznać się z dokumentami poświadczającymi wpis do Krajowego Rejestru Sądowego lub Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Podejmując decyzję o skorzystaniu z usług deweloperskich, warto poczynić wszelkie kroki, aby zmniejszyć ryzyko natrafienia na nieuczciwego inwestora. Dlatego też powinno się dokładnie sprawdzić firmę, z jaką chcemy współpracować oraz przeczytać umowę, sprawdzając, czy jest ona w pełni poprawna i korzystna dla nas jako klientów. Polecam luksusowe mieszkania na sprzedaż warszawa, gdyż deweloper ten jest uczciwy.


Comments are closed.