Sprzątanie

Jak dobrze ułożyć płyty i filmy?

15 sie , 2017  

Układając ulubione płyty muzyczne oraz filmy, można zastosować podobny podział jak w przypadku układania książek. Jako, że każda płyta ma ten sam rozmiar, bardzo dobrze sprawdzi się organizacja pod względem alfabetycznym.

Szczególnie w przypadku płyt muzycznych, ponieważ patrząc na ustawione na półce płyty, trudno stwierdzi, jaka to konkretnie płyta. Łatwiej jest z książkami oraz filmami, ponieważ one posiadają na grzbiecie informacje o autorze oraz tytuł.

Jeśli nie jesteśmy w stanie znaleźć odpowiedniego miejsca dla naszych płyt, zawsze można zaopatrzyć się w specjalny stojak. Takie stojaki są dostępne w większości z sklepów z akcesoriami do mieszkania i domu, a ich kosz nie jest wysoki.

www.kolnowarsztatymuzyczne.eu

Takie stojaki zabierają zdecydowanie mniej miejsca niż zajęcie całej półki, dlatego idealnie sprawdzą się w małym mieszkaniu czy pokoju. Porządek w płytach z muzyką i filmami należy robić cyklicznie, aby sprawdzić zawartość swojej kolekcji i ewentualnie stwierdzić, czy nie mamy jakiejś pożyczonej, którą dawno powinniśmy już oddać właścicielowi.

przyssawki do szyb sprzątanie poremontowe poznań


Comments are closed.