Budowa,Deweloper

Jak deweloper powinien sporządzić koncepcję architektoniczną?

23 lip , 2014  

W fazie przedinwestycyjnej obowiązkiem dewelopera jest zlecenie architektowi sporządzenia koncepcji architektonicznej, która jest niezbędna to skompletowania dokumentów wymaganych od inwestora w trakcie realizacji przedsięwzięcia.

A co powinna zawierać taka koncepcja? Wykonujący ją profesjonalny projektant powinien uwzględnić w niej przede wszystkim zarys obiektu. Jednak ważne jest również, aby znalazły się w niej plany zagospodarowania terenu oraz wizje elewacji. Aby koncepcja architektoniczna była poprawna, a deweloper mógł kontynuować proces rozwoju swojej inwestycji, projektant lub pracownia architektoniczna Kraków powinna w niej uwzględnić również rzuty kondygnacji. Bardzo istotne jest także, aby w dokumentacji został zawarty bilans powierzchni, który jest szczególnie ceniony przez ekonomistów.

www.protetykazebow.pl

Nie ulega wątpliwości, że porządny i dopasowany projekt architektoniczny może przyczynić się do pomyślnej i sprawnej budowy obiektu, którą uda się zakończyć w terminie. Dlatego tak ważne jest, aby deweloperzy korzystali z usług architektów o wysokich kwalifikacjach.

http://www.inspekcjadomu.pl/porady/na-co-zwracac-uwage-przy-kupnie-mieszkania-z-rynku-wtornego/ deweloper józefosław


Comments are closed.