Podróżowanie

A może wczasy pod gruszą?

30 październik , 2017  

Okres wakacyjny dla niektórych może okazać się bardzo stresujący. Choć lato i zbliżający się urlop powinien kojarzyć się miło, z odpoczynkiem, wylegiwaniem się na słońcu i słodkim lenistwem, to niektórym spędza sen z powiek.

Gdzie pojechać? – głowią się wczasowicze nawet kilka miesięcy przed wyjazdem. Zostać w Polsce, pojechać nad morze, a może wybrać się w góry, albo spędzić wakacje za granicą.

Stres potęgują rozmowy w pracy ze współpracownikami, jeden wybiera się do USA, druga koleżanka na Wyspy Kanaryjskie. Nie chcemy być przecież gorsi, urlop w małoznanym kurorcie turystycznym nie jest przecież modny.

I jak po powrocie przyznać się, że urlop spędziło się tak nieciekawie. Wszyscy znajomi na portalach społecznościowych będą publikować zdjęcia, na których pozują przy palmie na wakacjach all inclusive.

W całym tym szaleństwie urlopowym warto jednak pamiętać, że nie liczy się to gdzie spędzamy wakacje, ale to w jakim towarzystwie wypoczywamy. Wtedy nawet z wczasów pod gruszą można przywieźć niezapomniane wspomnienia.

www.drawno-cystersi.pl


Comments are closed.